به گروه آموزشی مهندس فرجی خوش آمدید
گروه آموزشی مهندس فرجی|آموزش اتوماسیون صنعتیگروه آموزشی مهندس فرجی|آموزش اتوماسیون صنعتیگروه آموزشی مهندس فرجی|آموزش اتوماسیون صنعتی
09939643266
برای استعلام کلیک کنید

SINAMICS G120 درایو ماژولار: صرفه جویی در فضا، ایمن و ناهموار

PROFINET

SINAMICS G120 درایو ماژولار: صرفه جویی در فضا، ایمن و ناهموار

SINAMICS G120 صرفه جویی در فضا، ایمن و ناهموار

SINAMICS G120 چه در پمپاژ، تهویه، فشرده سازی، جابجایی یا پردازش، درایو جهانی برای پاسخگویی به گسترده ترین نیازهای کاربردی است. این شرکت از نقاط قوت خود در ساخت ماشین آلات عمومی و همچنین در صنایع خودروسازی، نساجی و بسته بندی استفاده می کند. طراحی ماژولار و طیف وسیعی از رتبه‌بندی‌های توان از 0.55 کیلووات تا 250 کیلووات (.75 تا 400 اسب بخار) همیشه تضمین می‌کند که می‌توانید درایو عالی را برای برنامه خود پیکربندی کنید. با SINAMICS G120، از طیف وسیعی از امکاناتی که طراحی ماژولار آن ارائه می‌دهد – از جمله انعطاف‌پذیری و صرفه‌جویی در هزینه، به لطف نیاز به قطعات یدکی کاهش یافته، بهره‌مند خواهید شد. همه اینها با کاربر پسند بودن آن تکمیل می شود – از نصب تا نگهداری. مزایای خانواده درایوهای SINAMICS – یک نمای کلی: n طیف گسترده ای از توان های قدرت از 0.05 کیلووات (1/6 اسب بخار) تا 85 مگاوات n موجود در نسخه های ولتاژ پایین، ولتاژ متوسط و همچنین DC n درجه انعطاف پذیری بالا و ترکیب پذیری n اتصال ساده به سیستم های کنترل SIMATIC و یکپارچه سازی اتوماسیون یکپارچه از طریق پورتال اتوماسیون کاملا یکپارچه زیمنس n مفهوم یکپارچه ایمنی سطح بالاتر و استاندارد n عملکرد استاندارد و یکپارچه حاصل از سخت افزار و نرم افزار مشترک n مهندسی مشترک برای همه درایوها – SIZER برای مهندسی و STARTER / SINAMICS Startdrive برای پارامترسازی و راه اندازی.

 

سیستم مکانیکی

طراحی ماژولار

مفهوم خنک کننده نوآورانه برای درجه بالاتری از انعطاف پذیری

 

عملکرد

ماژول های کنترل برنامه گرا با دامنه کمیت I/O گسترده و طیف وسیعی از عملکرد قابلیت موقعیت یابی (EPos) طیف گسترده ای از رابط های رمزگذار ایمنی یکپارچه: STO، SS1، SBC، SLS، SDI، ماژول های برق SSM با هارمونیک های خط پایین بازیابی انرژی در تامین خط بدون نیاز به ماژول های اضافی یکپارچه SIL3 در اندازه قاب PM240-2 D، E و F

چگالی توان بالا

چگالی توان بالا

طراحی بسیار جمع و جور

به طور قابل توجهی کوچکتر از نسل قبلی است

 

ارتباط

بخش جدایی ناپذیر اتوماسیون کاملاً یکپارچه اتوماسیون – با رابط های PROFINET و PROFIBUS

پروفایل های پشتیبانی شده عبارتند از PROFIdrive، PROFIsafe، PROFIenergy

اتصال به سیستم های شخص ثالث از طریق USS / Modbus RTU، BacNet MS / TP، EtherNet / IP

 

یکپارچه، هوشمند و نوآورانه

با SINAMICS G120، ما رویکردی جامع را برای اتوماسیون و فناوری رانندگی اجرا می کنیم که راه را برای تولید بهبود یافته هموار می کند. ما می‌توانیم همه چیز را به شما ارائه دهیم تا به شما کمک کنیم تا با محصولات و راه‌حل‌های نوآورانه خود کار کنید – و پیش‌شرط‌هایی را ایجاد کنیم تا این دستگاه‌ها بتوانند به‌طور یکپارچه در محیط اتوماسیون ادغام شوند.

SINAMICS G120

شبکه با اتوماسیون – اتوماسیون کاملاً یکپارچه

با استفاده از پورتال کاملاً یکپارچه اتوماسیون (TIA Portal)، چارچوب مهندسی نوآورانه ما برای تمام وظایف اتوماسیون، درایوهای SINAMICS می توانند به سادگی و به طور موثر در هر محیط اتوماسیونی ادغام شوند — با استفاده از نرم افزار راه اندازی SINAMICS Startdrive، جزء جدایی ناپذیر از پورتال TIA. این امر مهندسی، راه اندازی و تشخیص را ساده می کند. پورتال TIA هسته اصلی اتوماسیون کاملاً یکپارچه است. معماری سیستم باز فرآیند تولید کامل را پوشش می دهد – و به این معنی است که هر جزء اتوماسیون به طور موثر با یکدیگر تعامل دارد. این امر از طریق مدیریت داده ها، استانداردهای جهانی و رابط های سخت افزاری و نرم افزاری یکپارچه به دست می آید.

 

PROFINET – استاندارد اترنت پیشرو برای صنعت

PROFINET نقش اصلی را در محدوده اتوماسیون کاملاً یکپارچه ایفا می کند. n استاندارد اترنت باز مخفف تبادل سریع و ایمن داده بین تمام سطوح سلسله مراتبی شرکت است. انعطاف‌پذیری، کارایی و عملکرد آن، پیش‌شرط بهینه را برای افزایش پایدار بهره‌وری – و رقابت‌پذیری بیشتر ایجاد می‌کند.

PROFINET

یک رویکرد سیستماتیک برای بهره وری انرژی بالاتر

درایوهای ما از طریق کنترل متمرکز سرعت ویژه برنامه کاربردی و همچنین بازیابی انرژی ترمز تا 65٪ انرژی، در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند. عملکردهای یکپارچه صرفه جویی در انرژی هزینه های برق شما را حتی بیشتر به حداقل می رساند.

با فناوری تغذیه کارآمد، ویژگی نوآورانه ای را ارائه می دهیم، که همچنین به این معنی است که درایوهای فشرده قادر به بازیابی انرژی هستند.

SINAMICS G120 با رابط PROFINET از PROFIenergy پشتیبانی می کند. با نمایه مبتنی بر PROFINET، بارها را می‌توان مستقل از سازنده و دستگاه در دوره‌های غیرعملیاتی – به صورت هماهنگ و با کنترل مرکزی، خاموش کرد. عملکردهای اضافی صرفه جویی در انرژی n حالت ECO / کاهش شار جریان های موتور را در محدوده بار جزئی کاهش می دهد n حالت خواب زمستانی – بسته به نیاز فرآیند درایو به طور خودکار روشن و خاموش می شود n نمایش انرژی الکتریکی مصرفی n آبشار – درایوها سوئیچ می شوند بسته به نیاز فرآیند در مراحل روشن و خاموش می شود

SINAMICS G120 با رابط PROFINET

مجموعه انرژی SIMATIC به عنوان گزینه یکپارچه برای پورتال TIA به طور موثر مدیریت انرژی را با اتوماسیون مرتبط می کند، بنابراین مصرف انرژی را در محیط تولید شما شفاف می کند.

هزینه های مهندسی به طور قابل توجهی کاهش یافته است زیرا اکنون مهندسی اجزایی که انرژی را اندازه گیری می کنند ساده تر شده است، به عنوان مثال. سری G SINAMICS.

به لطف اتصال استاندارد شده به سیستم‌های مدیریت انرژی سطح بالاتر یا خدمات مبتنی بر ابر، می‌توانید به‌طور یکپارچه داده‌های انرژی به‌دست‌آمده را برای ایجاد یک سیستم مدیریت انرژی در مکان‌ها و امکانات گسترش دهید.

پیام بگذارید