به گروه آموزشی مهندس فرجی خوش آمدید
گروه آموزشی مهندس فرجی|آموزش اتوماسیون صنعتیگروه آموزشی مهندس فرجی|آموزش اتوماسیون صنعتیگروه آموزشی مهندس فرجی|آموزش اتوماسیون صنعتی
09939643266
برای استعلام کلیک کنید

یکپارچه سازی اتوماسیون کاملاً یکپارچه³

 یکپارچه سازی اتوماسیون

Totally Integrated Automation Integration³

 یکپارچه سازی اتوماسیون کاملاً یکپارچه³

مفهوم اتوماسیون پیشرو در جهان به معنای یکپارچگی مطلق در سه بعد است.

 

25 سال اتوماسیون کاملاً یکپارچهموفقیت کاملاً یکپارچه

بیست و پنج سال پیش، ما برای اولین بار ارتباطات سراسری، مهندسی یکپارچه و مدیریت داده را در یک کارخانه ایجاد کردیم. امروزه TIA یک پیوند هوشمند بین محیط تولید (OT) و محیط اداری (IT) شرکت های صنعتی تولیدی را امکان پذیر می کند. به این ترتیب، ما با و برای مشتریان خود کار می کنیم تا کارایی و بهره وری را – امروز و آینده – افزایش دهیم.

اتوماسیون کاملاً یکپارچه (TIA) از زیمنس به معنای یکپارچگی کامل است: سخت افزار، نرم افزار و خدمات به طور یکپارچه با هم ترکیب می شوند. اطلاعات هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی جریان می یابد. فن آوری های جدید گام به گام در TIA ادغام می شوند. نتیجه، در همه صنایع، ارزش افزوده واقعی است، صرف نظر از اینکه یک شرکت به کدام مرحله از اتوماسیون یا چه سطحی از دیجیتالی شدن دست یافته است.

 یکپارچه سازی اتوماسیون

Integration¹

 یکپارچه سازی سخت افزار، نرم افزار و خدمات

با کارکرد روان همه اجزای  نرم افزاری و سخت افزاری ، TIA حداکثر سازگاری و شفافیت را فراهم می کند. ترکیبی از یک رویکرد مهندسی جامع، فناوری‌های امنیتی و ایمنی یکپارچه، استانداردهای ارتباطی و اطلاعاتی، ارزش افزوده واقعی را در کل زنجیره ارزش ارائه می‌کند. خدمات خاص، از مشاوره گرفته تا اجرا و بهینه‌سازی، به ماشین‌سازان و اپراتورهای کارخانه کمک می‌کند تا پتانسیل پنهان را کشف کرده و به طور کامل از آن بهره‌برداری کنند.

یکپارچه سازی سخت افزار

Integration²

ادغام افقی و عمودی

استفاده معنادار از داده ها با ترکیب دنیای واقعی و دیجیتال امکان پذیر می شود. اینجاست که TIA وارد می شود: اتصال دقیق و یکپارچه، سطوح فیلد و ماشین را قادر می سازد به صورت افقی، و OT و IT به صورت عمودی به هم متصل شوند. TIA از استانداردهای جهانی برای دستیابی به حداکثر آزادی و شفافیت استفاده می کند. این بدان معناست که نرم‌افزارها و برنامه‌های موجود را می‌توان به سیستم مدیریت Edge منتقل کرد و برای مثال، اجزای شخص ثالث را می‌توان به راحتی ادغام کرد. شما همچنین از امنیت و اتصال یکپارچه در سیستم خودکار خود و Cloud بهره مند می شوید. پیشنهاد TIA با بسته های راه حل مقیاس پذیر، گرد می شود. اینها به پیاده‌سازی شرکت دیجیتال کمک می‌کنند و نشان می‌دهند که چگونه می‌توان با چالش‌های آینده به سرعت و بدون پیچیدگی برخورد کرد.

 یکپارچه سازی اتوماسیون

Integration³

 ادغام فناوری های آینده

هر زمان که چالش‌های جدیدی به وجود می‌آیند، عملکردهای موجود در مجموعه TIA گسترش می‌یابد تا نوآوری‌های حاصل از فناوری‌های جدید مانند محاسبات لبه، هوش مصنوعی، واقعیت افزوده، سیستم‌های مستقل، مهندسی شناختی، بلاک چین و 5G را شامل شود. با TIA، فناوری‌های آینده از قبل پیش‌بینی می‌شوند و گام به گام یکپارچه می‌شوند – برای سرمایه‌گذاری مطمئن، صرف نظر از فازی که یک شرکت در حال حاضر در آن قرار دارد. بنابراین، TIA هسته یک شرکت دیجیتالی را دقیقاً در نقطه‌ای تشکیل می‌دهد که «دیجیتال» به «واقعی» تبدیل می‌شود.

پورتال کاملا یکپارچه اتوماسیون (TIA Portal) به شما امکان دسترسی نامحدود به طیف کامل خدمات اتوماسیون دیجیتالی، از برنامه ریزی دیجیتال تا مهندسی یکپارچه و عملیات شفاف را می دهد. با کمک ابزارهای شبیه سازی زمان خود را برای بازاریابی کوتاه کنید، بهره وری کارخانه خود را با استفاده از عملکردهای تشخیصی و مدیریت انرژی اضافی افزایش دهید، و انعطاف پذیری را از طریق اتصال به سطح مدیریت افزایش دهید.

  یکپارچه سازی اتوماسیون

Digital workflow

انعطاف پذیری خود را افزایش دهید و به صورت باز، مجازی و شبکه ای کار کنید

یک گردش کار دیجیتال(Digital workflow) به شما امکان می دهد از نمایش مجازی ماشین ها و سیستم ها استفاده کنید. شما می توانید از این ها برای شبیه سازی و آزمایش هر جنبه ای قبل از شروع به کارفعالیت واقعی استفاده کنید. این “دوقلوی دیجیتال” همچنین برای انعطاف پذیری بیشتر و در نهایت منجر به تولید محصولات با کیفیت بالاتر، به IT عملیاتی و Cloud متصل است.

  یکپارچه سازی اتوماسیون

شبیه سازی انعطاف پذیر اتوماسیون

شبیه سازی انعطاف پذیر اتوماسیون

 شبیه سازی مقیاس پذیر در صورت نیاز

شبیه‌سازی کل کارخانه، از جمله کنترل‌کننده و HMI، و ارزیابی آن بر اساس یک مدل مجازی، به لطف PLCSIM Advanced ، جفت دیجیتال کنترل‌کننده، زمان راه‌اندازی محلی را کاهش می‌دهد.

دسترسی به تست سریع ماژول های PLC

با SIMATIC S7-PLCSIM Advanced که به عنوان یک گزینه در پورتال TIA یکپارچه شده است.

مدل سازی آسان پلنت با استفاده از توالی زمانی و سوئیچینگ

با SIMATIC S7-PLCSIM پیشرفته و ایجاد مدل با استفاده از SIMATIC STEP 7

مدل های پیچیده ایجاد شده در زبان های سطح بالا

با اتصال به برنامه های کاربردی ایجاد شده مستقل (C، C#، شخص ثالث و غیره) با استفاده از رابط  PLCSIM Advanced

 

شبیه سازی اتوماسیون در زمینه یک ماشین یا پلنت

با اتصال PLCSIM Advanced SIMIT، NX MCD، Process Simulate

 

سیستم باز

سازگاری داده ها در سراسر مرزهای ابزاری

TIA Portal به شما این امکان را می دهد که پروژه خود را با استفاده از مولدهای نرم افزاری ایجاد کنید و از این طریق تعداد گردش کار اضافی را کاهش دهید. با Teamcenter، شما همچنین نسخه های پروژه را از برنامه ریزی، مهندسی و طراحی ادغام می کنید.

سازگاری داده ها در سراسر مرزهای ابزاری

کد برنامه را به طور موثر ایجاد کنید

با مولدهای کد متصل، از طریق رابط  TIA Portal Openness

 

از داده های شخص ثالث موجود استفاده کنید

از EPLAN، Mathworks، TIA Selection Tool، یا شخص ثالث با استفاده از سخت‌افزار/نرم‌افزار import/export از طریق رابط  TIA Portal Openness

پروژه ها را به صورت جهانی ذخیره کنید

با ذخیره پروژه های TIA Portal در Teamcenter

 

راه حل های Cloud

گردش کار شبکه ای در هر کجا و هر زمان که لازم باشد

راه حل های Cloud

بدون در نظر گرفتن ترمینال مورد استفاده، انعطاف پذیری را در کار روزمره خود افزایش دهید و در عین حال یکپارچگی کل داده ها را حفظ کنید. کانکتور جدید   TIA Portal  Cloud به شما امکان می دهد از cloud خصوصی خود به کنترل کننده سیستم دسترسی داشته باشید. نصب بر روی ایستگاه کاری مهندسی لازم نیست MindSphere.، سیستم عامل IoT باز و مبتنی بر cloud از زیمنس، می تواند برای خدمات دیجیتالی اضافی نیز استفاده شود.

پیام بگذارید