به گروه آموزشی مهندس فرجی خوش آمدید
گروه آموزشی مهندس فرجی|آموزش اتوماسیون صنعتیگروه آموزشی مهندس فرجی|آموزش اتوماسیون صنعتیگروه آموزشی مهندس فرجی|آموزش اتوماسیون صنعتی
09939643266
برای استعلام کلیک کنید

SCALANCE-اجزای شبکه برای ارتباطات صنعتی

سوئیچ های اترنت صنعتی

SCALANCE-اجزای شبکه برای ارتباطات صنعتی

 شبکه ای قابل اعتماد و انعطاف پذیر در تمامی سطوح شبکه صنعتی

اجزای شبکه SCALANCE، اساس شبکه های ارتباطی در تولید و اتوماسیون فرآیند را تشکیل می دهند. محصولات SCALANCE به طور ویژه برای استفاده در کاربردهای صنعتی طراحی شده اند. در نتیجه، آنها تمام الزامات شبکه های صنعتی فوق کارآمد و سیستم های باس را برآورده می کنند. چه برای سوئیچینگ، مسیریابی، برنامه های امنیتی، دسترسی از راه دور و یا LAN بی سیم صنعتی – SCALANCE راه حلی مناسب است!

SCALANCE

شبکه سازی در تمام لایه ها با SCALANCE

 نمونه سوییچ ها:

SCALANCE X – سوئیچ های اترنت صنعتی

مجموعه ای درجه بندی شده از سوئیچ های اترنت صنعتی در طرح ها و کلاس های عملکردی مختلف، راه حلی بهینه را برای همه انواع وظایف سوئیچینگ -و نه فقط در محیط های صنعتی خشن – امکان پذیر می کند.

سوئیچ های اترنت صنعتی

SCALANCE W،  LAN بی سیم صنعتی

ارتباط بی‌سیم با LAN بی‌سیم صنعتی (IWLAN) انعطاف‌پذیری بیشتری را در برنامه‌ریزی شبکه فراهم می‌کند و از نظر ایمنی پرسنل و ماشین نیز قابل اعتماد است.

SCALANCE W

SCALANCE M – روترهای صنعتی

برای اتصال گستره ای از ماشین‌ آلات، طیف وسیعی از روترهای صنعتی بسته به نیاز، امکانات اتصال همه‌کاره را ارائه می‌دهند – از طریق mobile wireless ، اینترنت یا PROFIBUS.

روترهای صنعتی

SCALANCE S – لوازم امنیتی صنعتی                         

مجموعه لوازم امنیتی صنعتی راه حل های امنیتی را به طور خاص برای فناوری اتوماسیون صنعتی ارائه می دهد تا از خطرات مربوط به امنیت داده ها جلوگیری شود.

SCALANCE S

SCALANCE X:

سوئیچ های اترنت صنعتی SCALANCE X برای تمامی نیازهای صنعتی

شبکه های ارتباطی صنعتی قدرتمند، پایه و اساس دیجیتالی شدن هستند. در این شبکه ها، داده ها باید به طور سیستماتیک و قابل اعتماد در تمام سطوح توزیع شوند. سوئیچ های اترنت صنعتی برای این کار مناسب هستند. با استفاده از SCALANCE X، ارائه چندین خط محصول، با دامنه عملکردی متفاوت امکانپذیر می شود – سوئیچی مناسب برای هر برنامه.

با سوئیچ های اترنت صنعتی SCALANCE X می توانید از انعطاف پذیری منحصر به فرد در طراحی توپولوژی شبکه خود استفاده کنید. مجموعه ما طیف گسترده‌ای از سوئیچ‌های صنعتی، با پورت‌های مسی یا فیبر نوری، برای تابلوی کنترل یا استفاده در محیط‌های سخت را به شما ارائه می‌دهد – و با نرخ داده تا 10 گیگابیت.

سوئیچ های اترنت صنعتی SCALANCE X

SCALANCE W:

ارتباطات بی سیم صنعتی – عنصری کلیدی در تحول دیجیتال

پیشرفت‌هایی که در دیجیتالی شدن صنعت ایجاد می‌شود، بدون فناوری‌های ارتباطی پیشرفته غیرقابل تصور خواهد بود. زیمنس برای ارائه بهترین زیرساخت‌های ممکن برای کسب‌وکارها برای تبادل انواع داده‌ها، محصولات اختصاصی LAN بی‌سیم صنعتی (WLAN) با عملکردهای اضافی ویژه، برای پاسخگویی به نیازهای خاص Wi-Fi در صنعت توسعه داده است. اینها به ویژه برای کاربردهای اتوماسیون، به عنوان مثال در ساخت خودرو، حمل و نقل و تدارکات، و صنعت نفت و گاز مفید هستند.

SCALANCE W

 SCALANCE M: روترهای صنعتی برای شبکه های مبتنی بر IP

نمونه ای همه کاره – سیمی یا بی سیم

SCALANCE M شامل روترهای بی سیم سیار و روترهایی برای ارتباطات سیمی است. روترها در کاربردهای مختلفی که نیاز به دسترسی از راه دور صنعتی دار ند ثابت شده اند.

روترهای صنعتی SCALANCE M اتصال ماشین ها و نیروگاه های راه دور را به شبکه های راه دور عمومی یا خصوصی امکان پذیر می کنند. ارتباط به صورت بی سیم با استفاده از GSM (2G)، UMTS (3G)، یا LTE (4G) یا با سیم از طریق ADSL و SHDSL یا PROFIBUS / MPI انجام می شود. روترهای صنعتی به راحتی در پلت فرم مدیریت SINEMA Remote Connect برای شبکه های راه دور ادغام می شوند، – برای دسترسی از راه دور ساده و ایمن به کارخانه ها و ماشین ها.

با روترهای بی سیم سیار SCALANCE M، هم ایستگاه های ثابت و هم کاربران سیار – به عنوان مثال، وسایل نقلیه راه آهن و جاده، کشتی های ساحلی، و کشتی های ناوبری داخلی – می توانند به یک سیستم کنترل و نظارت مرکزی متصل شوند. نرخ بالای داده روترها امکان انتقال بدون تاخیر داده ها و تصاویر انبوه را فراهم می کند. بسته به کاربرد و در دسترس بودن. ارتباط می تواند از طریق GSM (2G)، UMTS (3G) یا LTE (4G) انجام شود.

روترهای سیمی خانواده محصولات SCALANCE M از اتصال مقرون به صرفه و ایمن ماشین‌ها و کارخانه‌های راه دور پشتیبانی می‌کنند. ارتباط از طریق کابل های خصوصی دو سیمه یا چند هسته ای (با SHDSL) یا تلفن سیمی یا شبکه های DSL (با ADSL) صورت می گیرد. همچنین امکان اتصال ایستگاه های PROFIBUS/MPI راه دور بدون آداپتور یا نرم افزار اضافی وجود دارد.

روترهای صنعتی برای شبکه های مبتنی بر IP

SCALANCE S:

SCALANCE S Industrial Security Appliance از شبکه های صنعتی و سیستم های اتوماسیون با تقسیم بندی شبکه و ایجاد کانال های ارتباطی ایمن محافظت می کند. به عنوان بخشی از مفهوم امنیتی “دفاع در عمق”، SCALANCE S از دستگاه ها و شبکه ها در تولید گسسته و در صنعت فرآیند محافظت می کند و به ایجاد یک منطقه امنیتی انعطاف پذیر کمک می کند.

خواه هدف حفاظت از سلول باشد، یک منطقه غیرنظامی (DMZ)، یا دسترسی تأیید شده از طریق VPN یا قوانین فایروال خاص کاربر، لوازم امنیتی صنعتی SCALANCE S به لطف مجموعه ای بزرگ از شبکه اتوماسیون شما در برابر بسیاری از تهدیدات مختلف محافظت می کند تا با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. مکانیسم های امنیتی که می توانند به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار گیرند. این امر در ارتباط با اقدامات حفاظتی جامع، دفاع مؤثری را در برابر دسترسی های غیرعمدی سیستم یا حملات هدفمند ایجاد می کند

SCALANCE S

لوازم امنیتی صنعتی SCALANCE S زیمنس به شما امکان می دهد شبکه صنعتی خود را به طور یکپارچه به ساختارهای امنیتی دفتری و دنیای فناوری اطلاعات متصل کنید. بنابراین، لوازم امنیتی، الزامات ویژه فناوری اتوماسیون را برآورده می کنند، مانند ارتقای ساده نیروگاه های موجود، سهولت راه اندازی، و زمان خرابی کمتر در صورت بروز خطا. اقدامات امنیتی مختلف را می توان به طور انعطاف پذیر با یکدیگر ترکیب کرد تا نیازهای خاص برآورده شوند.

خانواده لوازم امنیتی SCALANCE S، مطابق با استاندارد ایمنی صنعتی IEC 62443-4-1، که توسط TÜV تأیید شده است، توسعه یافته است. این دستگاه‌ها پیاده سازی یک منطقه امنیتی انعطاف‌پذیر را تضمین می‌کنند (به عنوان مثال، جداسازی شبکه، DMZ یا نگهداری از راه دور ایمن)، تنظیمات را با استفاده از TIA Portal، مدیریت مبتنی بر وب (WBM) و CLI فعال می‌کنند و می‌توانند از طریق نرم‌افزار مدیریت شبکه SINEC NMS یکپارچه شوند. . آنها همچنین می توانند در محدوده دمایی 40- تا 70+ درجه سانتیگراد استفاده شوند.

 

پیام بگذارید